Asansörlü Evden Eve Nakliyat taşıma işlemi sigortalı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Asansörlü nakliye hizmeti tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatları şirketimizde cazip şartlarda olup asla yüksek fiyatlarda hizmet vermemekteyiz. Parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın. ☎️0532 356 41 37

asansorlu-evden-eve-nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evinkur Nakliyat firması olarak hem uygun fiyatlar ile hem de son teknolojik aletlerle taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Titiz, kaliteli, güvenlikli nakliye işlemlerimize asansörlü evden eve nakliyat hizmetini de dahil etmiş durumdayız.

Firmamız deneyimli kadrosu, teknolojik aletleri ile müşterilerinin taleplerine en uygun koşul ve zamanda güvenilir bir hizmet sunmak amacındadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız müşterilerimizin her türlü isteğine karşılık verebilmek için canla başla çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti hedefine yönelik bir vizyon geliştirmiştir.

Asansörlü araçlar ile nakliyat, eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan portatif bir sistemdir. Gelişen teknolojinin nakliyat sektörüne en büyük katkısı olan asansörlü sistemler oldukça avantajlıdır. Uygun koşullarda son derece pratik ve hızlı bir işlem gücü vardır. Ayrıca elverişli olduğu şartlarda kullanıldığı takdirde oldukça da güvenlidir. Asansörlü sistemler binaların dış cephelerine kurulan yüksek katlar ya da dar alana sahip daireler için kullanılan bir sistemdir. Bina dışına kurulan asansörlü evden eve nakliyat sistemi ile eşyalar zarar görmeden daha pratik bir şekilde sevk edilir. Ayrıca binaların dış cephelerine hiçbir şekilde zarar vermez.

Ev ya da ofis taşıma işlemleri oldukça yorucu ve zahmetli bir süreçte geçmekte idi. Ancak gelişen teknolojinin nakliyat sektörüne de el atması ile taşıma işlemleri ciddi oranda kolaylaşmış durumda. Asansörlü taşıma sistemleri ile nakliyat sektörüne yeni bir soluk gelmiştir. Bu araçlar günümüzde ofis ve ev taşıma işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlarda bulunan ya da çok dar alanlara sahip olan konutlar için olmaz olmaz haline gelmiştir. Asansörlü evden eve nakliyat  sayesinde taşınma işlemleri hem firmalar hem de taşınacak kişiler için oldukça pratik hale gelmiştir. Ayrıca bu süreçte büyük bir yorgunluk yaşayan kişilerin de iş yükü azalmış olup firmalara daha rahat yönelebilmeleri sağlanmıştır. Bu araçlar sayesinde eşyaların herhangi bir hasar görme olasılığı en aza indirgenmiş ve kayıpların da önüne geçilmiştir.

Neden Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti?

Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi, daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için büyük bir avantaja sahip hizmet sunmaktayız. Binaların dış cephelerine, büyük cam ya da geniş balkonlara sabitlenerek kurulan bu sistem tam verim ile çalışmaktadır. Ayrıca eşyaların nakliye araçlarına sevkini de büyük ölçüde hızlandırdığı için zamandan kar etmenizi sağlamaktadır. Belirlenmiş olan bir ağırlık limiti olduğundan yıkılma, çökme ya da eşyaları düşürme ihtimali asansörlü evden eve nakliyat  için yok denecek kadar azdır. Eşyalarınızın sökme, paketleme, taşıma işlemleri çok kısa bir sürede uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmiş olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Bu sistemlerin uygulanması için ilk adım olarak binaların belirli noktalarına sistemler kurulmaktadır. Asansörlü sistemler eşyaların taşınacağı yüksekliğe uygun şekilde kurulur. Her yüksekliğe ve boyutlara göre asansörlü sistemlerimiz mevcuttur. İnsan gücü ile taşımanın zor olduğu ya da eşyaların bulundukları alandan çıkarılmasının mümkün olamadığı durumlarda bu sistemler kullanılır. Belirli ekipler ile taşınamayan eşyalar için daha faz insanın çalışması hem zaman hem de ücret konusunda sizleri zorlayacaktır. Tüm bu olumsuzluklar yerine asansörlü taşımacılığın kullanılması daha avantajlıdır. Eşyaların sökülme ve paketleme işlemleri yapılır. Asansörlü evden eve nakliyat  için daha sonra balkon ya da geniş pencerelerin hangisi kullanılacaksa o noktaya göre sistem kullanılır. Çok pratik ve hızlı bir şekilde tüm eşyalar nakliye aracına yerleştirilir. Ayrıca bu istemler eşyaların ev ya da ofislere yerleştirilmesinde de kullanılır.

Evinkur Nakliyat olarak kullanmış olduğumuz tüm teknolojik araç ve aletler sayesine eziyet haline gelen taşınma işlemlerini sizler için kolaylaştırıyoruz. İşinde uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile kaliteli bir hizmet sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam etmekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Fiyatı Nedir?

Asansörlü taşıma hizmetimiz için belirlenmiş bir fiyat mevcut değildir. Taşınacak eşyaların boyutu, miktarı, kaçıncı kattan kaçıncı kata sevk edileceği gibi etkenler fiyatlarımızı belirlemektedir. Bu durumun nedeni ise bu etmenlere göre kullanılacak olan asansörlü evden eve nakliyat sisteminin de değişkenlik göstereceğidir. Her yüksekliğe ve boyuta göre farklı asansörlü sistemlerimiz mevcuttur. Taşınma işlemlerinizde firmamızdan destek almak isterseniz en kısa sürede bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca size özel fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Teknolojik alet ve araçları bünyesinde barındıran, yeniliğe ve gelişime açık firmalar arasında önde gelenlerden biriyiz. 35 yıla aşkın sunmuş olduğumuz hizmette standartların üzerinde bir kalite ve titizlikle çalışmaktayız. Köklü geçmişimiz, kaliteli ve güvenli hizmetimiz ile varlığımızı sürdürmekteyiz. Sunmuş olduğumuz kaliteli, güvenli, hızlı ve modern hizmetlerimizden yararlanmak için web adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Evinkur nakliyatın iletişim numaralarından ya da şubelerimizden irtibata da geçebilirsiniz.

Paylaş