Ofis Taşıma firmaları şirketleri İstanbul’da. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. ☎️0532 356 41 37

İstanbul ofis taşıma şirketi olarak Büro taşıma, İşyeri taşıma, şirket ve Home Ofis taşıma hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir.

Ofis taşıma

Evinkur Nakliyat olarak 1985 ’ten bu yana ofis taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerini tüm Türkiye’ye sunmaktayız. 35 yıldır sizlere kaliteli, titiz, modern ve güvenli bir hizmet sunmak için canla başla çalışmaktayız. Uzman kadromuz, profesyonel teknolojik araçlarımız ile müşterilerimizin taleplerine en uygun olacak şekilde hizmetlerimizi tamamlamak en büyük amacımızdır.

Firmamızın öncelikli görevi müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, güvenlerini kazanmak ve bağlılıklarını devamlı tutarak kalite seviyesini en üst düzeye çıkarmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışan personellerimizin de memnuniyetini arttırmak için uğraşmaktayız. Çalışanlar ne kadar mutlu olursa müşterilerimize de o denli mutluluk verici bir hizmet sunabilirler. Ekibimizin koordine olmuş bir şekilde çalışmalarını yürütmeleri ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmaları için ön yargıdan uzak iletişim kurmak amaçlarımız arasındadır.

Ofis Taşımacılığı

İstanbul, Yalova, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerimize ofis taşıma hizmeti sunmaktayız. Evinkur Nakliyat olarak profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizi garantili ve sigortalı bir şekilde yürütmekteyiz.

Ofisinizin en güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için firmamızı hiç şüphesiz tercih edebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz taşıma işlemlerini en küçük ayrıntısına kadar uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. Dosyalarınızın, evraklarınızın, belgelerinizin ve diğer önemli tüm eşyalarınızın paketleme işlemleri tarafımıza aittir. Bu taşıma hizmetimizin ilk aşamasından son aşamasına kadar olacak tüm uygulamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Ofis içerisindeki en küçük araç ve gereçler dahi oldukça önem teşkil etmektedir. Bunun bilincinde olarak hassasiyet ile taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin güler yüzü ve memnuniyeti işlemlerin bitiminde bizim için yeterli olan şeylerdir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşıma olayında en çok uğraştıran şeylerin başında gelen dosyalama işlemlerini sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Sizleri büyük bir uğraştan ve yorgunluktan kurtarıyoruz. Evinkur Nakliyat olarak garantili, sigortalı, asansörlü ve güvenlikli bir hizmet sunarak eşyalarınızın nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Özellikle zamanında teslim konusunda büyük bir titizlik göstermekteyiz.

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Firması

Taşıma işlemine başlamadan önce firmamıza emanet ettiğiniz tüm eşyaların sigorta işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sigorta işleminin ardından çıkartılan ekspertiz raporunun ardından taşıma işlemleri için ilk adımı atıyoruz. Sigortalama işlemleri firmamıza ait olup müşterilerimizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ekspertiz raporu aynı zamanda taşıma işleminin gerçekleşme süresini belirlemektedir. Bu yüzden de oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Ekspertiz raporunun oluşturulmasından sonra ofis taşıma işleminiz için gerekli paketleme ve ambalajlama işlemleri başlatılır. Her eşya için ayrı bir paketleme sistemi vardır.

Taşıma işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmaması çok önemlidir. Bu konudaki hassasiyetimizi sigorta işlemleri ile göstermek çabasındayız. Taşıma işleminin başlangıcından bitişine kadar olan tüm süreçte oluşabilecek herhangi bir aksiliğe karşı sigorta işlemi yapmaktayız. Oluşan bir hasar durumunda müşterilerimizin tüm zararları Evinkur Nakliyat tarafından karşılanmaktadır.

Ofis taşımacılığında firmamızı tercih etmeyen müşterilere dahi sigortalatma işlemini şiddetle tavsiye etmekteyiz. Nakliyat hizmetin sigortalama çok önemlidir. Müşteriler için eşyaları ne kadar önemliyse nakliyat firmaları için de o denli önemlidir. Her ne kadar firmalar özenle ve dikkatle  işlemlerini gerçekleştirse de bazen planda olmayan aksaklıklar oluşabilmektedir. Bu şekilde elde olmayan ya da planlanmamış olan hasarlar ya da kayıplar karşısında müşterilerin mağdur olmaması adına sigortalama işlemi gerçekleştirilmektedir. Eğer taşıma konusunda anlaşma sağlayacağınız firma sigortalama işlemi yapmıyor ise firmadan kesinlikle hizmet almayınız.

İstanbul Ofis Taşımacılığında Asansörlü Nakliyat

Normalde çok zorlu ve yorucu olarak gerçekleştirilen taşıma işlemleri hızla ilerleyen teknoloji sayesinde büyük kolaylıklar kazanmıştır. Teknolojinin nakliyat sektörüne kazandırdığı en büyük hizmet asansörlü taşımacılıktır.

Yüksek katlar ya da kapı girişleri çok dar olan ofis ve dairelerin imdadına yetişen asansörlü taşıma işlemi Evinkur Nakliyat’ın da sıklıkla tercih ettiği bir hizmettir. Bu teknolojik araç sayesinde artık ofis taşıma işlemleri olduğundan daha hızlı, pratik, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız da asansörlü araçları kullanabilecek yeterlilikte olan ekiplere sahiptir.  Ayrıca bu hizmet sayesinde eşyalar üzerinde oluşabilecek zararlar da en aza indirgenmiştir.

Yüksek katlarda ya da dar dairelerde ikamet etmekte olan müşterilerimizin eşyalarını taşıma konusunda asansörlü araçlarımız devreye girmektedir. Hem daha kısa sürede hem de daha güvenli bir şekilde taşıma işlemleri için asansörlü sistemlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ev ofis taşıma, Ataşehir ofis taşıma, Ofis taşıma fiyatları, İstanbul ofis taşıma firmaları.

Paylaş