Kurtköy Evden Eve Nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz; İstanbul Pendik Kurtköy Yenişehir, Uydukent gibi semtlerde eşya, işyeri taşıma, şehiriçi taşımacılık, eşya depolama gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Kurtköy Nakliyat firmamız deneyimli ve kaliteli çalışanları ile 7/24 hizmetinizde.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat hizmetiyle müşterilerine iyi deneyimler yaşatan Evinkur Evden Eve Nakliyat firmamız kaliteli hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimiz için nakliye sektörünün teknolojilerini kullanıyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sektörel gelişime verdiğimiz önem sayesinde sektörde öne çıkıyor ve tercih edilir oluyoruz.

Nakliye sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri ‘mutlu müşteri’ hedefiyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için gerekli özveriyi gösteriyoruz. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve kullandığımız teknolojiler sayesinde nakliye sektörüne farklı ve güvenilir bir bakış açısı getiriyoruz.

Evinkur Kurtköy evden eve nakliyat firmamızın tüm hizmetlerinde eşya güvenliğini sağlamak kaliteyle adımızdan bahsettirmek ve sektörde ayırt edilen olmak için şu çalışmaları gerçekleştiriyoruz:

  • Tüm eşyaların hijyeninin sağlanması için; tek kullanımlık poşetleme
  • Tüm eşyaların hasarsız taşınmasını sağlamak için; köpüklü paketleme
  • Özel eşyaların güveliğini sağlamak için; özel ambalajlama
  • Elbiselerin kırışmadan taşınması için; askılı elbise kolisi
  • Tüm eşyaların garantisini sağlamak için; sigortalı taşıma
  • Tüm eşyaların kolay taşınması için; asansörlü nakliye

Kurtköy Asansörlü Taşıma

Evinkur Evden Eve Nakliyat, asansörlü taşıma hizmeti sunan bir nakliye firmasıdır. Firmamız sayesinde siz de eşyalarınızı daha kısa sürede taşınabilir ve yeni yaşam alanlarınıza daha kısa sürede yerleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sağladığı avantajlar sayesinde asansörlü nakliye hizmetimiz yoğun olarak tercih edilmekte ve müşterilerimizi daima memnun etmektedir.

Asansörlü taşıma hizmetimizde hidrolik asansör sistemini kullanmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin eşyalarını kaçıncı katta oldukları fark etmeksizin alabilmekte ve istedikleri binanın, istedikleri katına nakliye edebilmekteyiz. Üstelik bu asansörlü Kurtköy nakliye hizmetimizle taşıma işlemlerini çok daha kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Asansörlü nakliye hizmetleri genel olarak; eşya taşımaya elverişsiz yapıda olan binalarda, apartman asansörünün bulunmadığı durumlarda ve yüksek binalarda tercih edilmektedir. Üstelik bu hizmet sayesinde zamandan da büyük bir tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye ile eşyaların hasara uğrama riski oldukça düşüktür. Eğer siz de sorunsuz bir nakliye gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızın asansörlü taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kurtköy Sigortalı Taşıma

Evinkur Evden Eve Nakliye olarak müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi de; Kurtköy sigortalı taşıma hizmetidir. Sigortalı nakliye hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz daima eşyalarının güvende olduğunu hissedebilmekte ve taşınmaya bağlı stres duymadan yaşam alanlarını değiştirebilmektedir. Evinkur Nakliyat, müşterilerinin ve eşyalarının güvenliği için üstün bir performans göstermektedir.

Nakliye sektöründe, işin niteliğinden dolayı eşyaların nadiren de olsa hasar alması mümkündür. Ancak sigortalı Kurtköy evden eve nakliyat hizmetiyle bu gibi durumlara güvenlik sağlanmaktadır. Söz konusu eşyaların nakliye esnasında herhangi bir zarara uğraması durumunda sigorta devreye girmektedir. Sigortalı taşıma hizmetinin verdiği garanti hissi sayesinde müşterilerimiz daha iyi deneyimler yaşamaktadır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği mesafe aralığına göre belirlenmektedir. Bu sebeple firmamızın her müşteriye sabit bir fiyattan bahsetmesi mümkün değildir. Ancak Evinkur Evden Eve Nakliyat firmamız, sektörün en ekonomik fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyata nakliye gerçekleştirmek isteyen kişiler de firmamızdan sıklıkla yararlanmaktadır. Dileyen Kişiler fiyatlar hakkında bilgilenmek için firmamız ile iletişime geçebilmektedir.

Kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetlerini uygun fiyat politikasıyla müşterilerine sunan Evinkur, sektörde öncü olmak adına her geçen gün kendisini geliştirmektedir. Bunun için de kalitesinden ödün vermeden faaliyet göstermektedir. Eğer siz de Kurtköy nakliyat hizmeti alırken eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmak ve hızlı çözümlere ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş