İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında yer alan Evinkur  Fiyatları ile en ekonomik çözümler sunmaktadır. Hizmet almak için hemen arayın. ☎️0532 356 41 37

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat İstanbul gibi kalabalık bir şehirde oldukça yıpratıcı olabilir. Bu yıpratıcı işlemleri sizler için daha kolay hale getirmek Evinkur evden eve nakliyat olarak bizim bir numaralı önceliğimiz. İşlerinde profesyonel ekibimiz ve yeterli araç filomuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşınma işlemi sürecinde sizin için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızın zarar görmemesi için çalıştığınız firmayı çok dikkatli seçmelisiniz. Nakliye sektöründe her geçen gün seçenekleriniz artmaktadır. Bu geniş yelpazede kimi tercih edeceğinize karar vermek sizler için zor olabilir. Öncelikli olarak nakliye firmalarının resmi evraklarının olması çok önemlidir. Firmamız bu konuda bütün resmi evraklara sahiptir. Bu noktada karar verirken firmaların ekiplerine,  kullanılan ekipman ve araçları, size sağlayacakları sigortaya dikkat etmelisiniz. Çalışmak istediğiniz firmanın tecrübeleri seçim aşamasında yardım edecek bir diğer durumdur. Yeterince tecrübesi olmayan firmalar eşyalarınız taşırken yeteri kadar özen göstermeyebilirler. Bundan dolayı eşyalarınız zarar görebilir ya da kullanılamayacak hale gelebilir. Çok ve çeşitli nakliye firmaları arasında tecrübemizle bu alanda en iyilerden biriyiz. Evden eve nakliyat platformu sayesinde ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre bir karar verebilirsiniz. Taşınma aşamasında ilk dikkat etmeniz gereken şey nakliye firması tarafından size sunulan nakliye sözleşmesidir.

Evden eve taşımacılık sigortalı ve garantili bir hizmettir. Sorduğunuz zaman bütün nakliye şirketleri sizlere garantili ve sigortalı nakliye hizmeti vereceğini iddia eder. Genel olarak nakliye hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler nakliye sigortası için ekstra ücret ödemek istemez. Bu durum çoğu nakliye şirketinin karı olur. Fakat Evinkur  nakliyat olarak bizim en önemli önceliğimiz eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere götürmektir. Bu noktada eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta koruyucudur ve çok önemlidir. Yine de nakliye sigortası yaptırmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Fakat sigorta yaptırmak eşyalarınızın güvencesi için gerekli ve önemlidir.

Evden Eve Taşımacılık Nakliye

Genel olarak 3 çeşit nakliyat sigortası vardır. Tam ziya, dar teminat ve geniş teminattır. Tam ziya sigortası kapsamında eşyalarınızın kullanılan araçla zayi olması halinde güvence verir. Dar teminat sigorta paketinde eşyalarınız ve kullanılan araca gelebilecek zararlar karşısında koruma vadeder. Tam ziya sigortasından farklı yanı ise arasın batması, karaya oturması, çarpması, çarpışması, devrilmesi, yanması gibi olaylar karşısında bir koruyuculuğunun olmamasıdır. Geniş teminatta ise eşyalarınız çıkış noktasında varış noktasına varıncaya kadar her türlü zarara karşı eşyalarınızı güvenceye alır. Yükleme, boşaltma ve kısmi hasarlar teminat paketinin bir parçasıdır. Bu pakete dahil olmayan durumlar eşyanızın kendi kusurudur. Evden eve nakliyat platformu içerisinde çalışmak istediğiniz şirketin sizlere bu sigorta paketlerini sağlayıp sağlamadığına dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz ya da size sunulan paketlerin içeriğine göre evden eve nakliyat fiyatları değişir. Nakliyat sigortalarının fiyatlandırmasında dört ana başlık olduğu söyleyebiliriz. Bunlar eşyanız cinsi/ ambalajı/ taşıma biçimi, eşyalarınızın kaç seferde taşınacağı, taşımada kullanılacak araç ve teminat kısmıdır. Nakliye sigortasında Evinkur  evden eve nakliyat olarak hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza yönelik sigortalarla sizlerin yanındayız.

İstanbul gibi yoğun bir şehirde evden eve nakliye taşıma firması arayışı içerisindeyseniz Evinkur evden eve nakliyat olarak sizler için buradayız. Eşyalarınızın güvenliği için sizlere sunacağımız sigorta seçeneklerimiz ile eşyalarınızı istediğiniz yerden istediğiniz yere taşımak bizim işimiz. Eşyalarınızın paketlenmesinde asansörlü taşıma ihtiyaçlarınıza kadar profesyonel ekibimiz ve her türlü ihtiyacı karşılayacak araç filomuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz için fiyat almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Çalışır?

Evden eve nakliyat aşamasında ilk olarak keşif çalışması yapılır. Keşif hizmeti sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için risk analizi yapılmalıdır. Bu keşif çalışmasının yapılmasının ardından eşyanızın miktarı ve genel yapısına göre kullanılacak araca karar verilmektedir. Profesyonel ekibimiz eşyalarınızın varış noktasına giderek genel bir durum ve yer analizi yaparlar.

Taşınma günü geldiği zaman eşyalarınızın paketlenir. Her eşyanın aynı şekilde paketlenmemesi gerekir. Bundan dolayı ekibimiz eşyalarınızı sınıflandırır ve uygun malzemeyle paketlenir. Örneğin dolaplarınız ve mobilyalarınız özel baloncuklu naylonlarla paketlenmektedir. Bu malzeme sayesinde eşyalarınız çizilmez ve herhangi bir zarar görmez. Sonrasında eşyalarınız araçlara gerekirse asansör kullanılarak yüklenir.

Asansörlü nakliyat, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yüksek katlara taşınması için kullanılan modüler ve portatif bir sistemdir. Teknolojik gelişmeler sadece apartmanlar değil nakliye sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Kullanım alanının çeşitliliği sayesinde asansörlü taşımacılık uygun şartlar altında nakliyat için oldukça güvenli bir yöntemdir. Asansörlü taşıma sırasında eşyalarınızın daireye sokulması için balkon ya da pencer kullanılır. Asansörlü taşıma sisteminde önemli olan kullanılan aracın bakımının düzenli aralıklar yapılmasıdır. Eğer aracın bakımı düzenli aralıklarla yapılırsa asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma aracına yüklenir ve daireye çıkarılır. Bundan dolayı eşyalarınızın zarar görmesi, hasar alması ya da asansörlü nakliyat mekanizmasının devrilmesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Evden eve nakliyat fiyatları

Evinkur evden eve nakliyat olarak kullandığımız araçlar sayesinde asansörlü nakliye ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız. Güvenli, pratik ve zahmetsiz işlemlerin ardından eşyalarınızı güvenle sizlere teslim etmekteyiz. Kullandığımız makinalar ve tecrübeli ekibimiz sayesinde eşyalarınızı hiçbir zarar gelmeden istediğiniz yere istediğiniz zamanda güvenle teslim ediyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları yapılacak ekspertiz çalışmalar sonucunda belirlenir. Asansörün çalışması gereken süre ve taşınma işleminin süresi fiyat belirlenirken dikkat edilen diğer faktörlerdir. Asansörlü evden eve nakliyatın süresi eşyalarınızın sayısı ve özellikleriyle ilgilidir. Eğer eşyalarınız büyükse taşıma sırasında daha çok sefer yapılması gerekir. Bu hem fiyatı hem de süreyi arttırabilecek nedenlerden biridir.  Asansörlü evden eve nakliyat fiyat al seçeneğimiz yardımıyla bizlerle iletişime geçebilir ve bir fiyat alabilirsiniz.

Paylaş