Şehirler Arası Nakliyat

01.01.2021
1.107
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat, Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile en ekonomik çözümler sunmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. 

Evinkur şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak bütün şehir içi ve şehirler arası nakliye işlerinizde profesyonel kadromuzla hizmetinize hazırız.

Uzun yıllardır verdiğimiz şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetlerimizle firmamız sektöründeki en iyi nakliye firmalarından biri haline gelmiştir. Profesyonel nakliye kadromuzla sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İller arası nakliyat sadece uzman kişilerce yapılması gereken oldukça zorlu ve olağan üstü dikkat gerektiren bir taşıma işlemidir. Daha önceden taşınmış kişiler taşınma işleminin ne kadar zrolu bir süreç olduğunu biliyor olurlar. Ancak hiç taşınmamış kişiler taşınma işlerinin ne kadar zor olabileceğini pek tahmin etmezler. Eğer daha önceden taşınmamış iseniz şunu unutmayın ki iller arası nakliyat tavsiye ile yapılabilecek bir iş değildir. Taşınma işleri alanında uzman kişilerce profesyonel bir biçimde yapılmalıdır. Daha önceki işlerini örnek gösteremeyen nakliye firmalarına güvenmeyin mutlaka referans isteyin.

Nakliye işlemleri eşyaların paketlenmesinden, mobilyaların sökülmesinden ve paketlenmesinden başlar. Eşyaların özenli bir şekilde asönsörlü ve sigortalı yani güvenceli bir şekilde araçlara yüklenmesi ile devam eder. Uzman kadromuz bütün eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde araçlarımıza yükleyerek teslim edileceği noktaya büyük bir titizlilikle ulaştırırlar. Her şehirler arası nakliyat firması bir değildir. Her alanda olduğu gibi şehirler arası nakliyat işlemlerinizde de güvenilir ve alanında uzman olan firmamıza güvenin ve taşınma işlemlerinizi bize bırakın.

Şehirler Arası Nakliyat Tecrübe İster!

İller arası nakliyat tecrübe isteyen bir işlemdir. Eşyaların bir evden diğer eve taşınması süreci dikkat ve titizlik isteyen bir süreçtir. Nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalardan en önemlisi uzun mesafede yapılan nakliye hizmetleridir. Uzun mesafede yapılan nakliye hizmetleri oldukça fazla dikkat isteyen hizmetlerdir. Uzun mesafeli nakliyat işlemlerinizde alanında uzman olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzun mesafede olan nakliyat işlemlerinizde uzman ekiplerimizle, eşyalarınızı büyük bir dikkatle, hiçbir eşyanıza zarar gelmesine izin vermeden taşımaktayız.

Şehirler arası nakliye işlemleri uzun mesafelerden dolayı şehir içi nkliye işlemlerine göre daha zorludur. Bu sebeple şehirler arası nakliye işlemlerinizde alanında uzman kadrosuyla hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuzda yer alan bütün ekip arkadaşlarımız uzun mesafe taşıma işlemlerinde uzman ve uzun mesafe taşıma işlemlerine yatkındır. Bu sayede eşyalarınızın tamamı hiçbir hasar görmeden büyük bir profesyonellikle eski evinizden yeni evinize taşınmaktadır.

Asansörlü ve Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işleri tecrübe ve bilgi birikiminin yanında güvence de isteyen bir sektötördür. Firmamız alanında sizlere güvence veren ender firmalardan birisidir. Firmamız bütün nakliyat işlerinizde şehir içi ya da şehirler arası farketmeksizin taşınma sürecinizi sigortalamaktadır. Taşınma süreciniz için bizlere başvurduktan sonra ekiplerimiz eşyalarınızın değerini belirleyerek onları sigorta kapsamına almaktadır. Taşınacak olan bütün eşyalarınız büyük ya da küçük farketmeksizin firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız paketleme, araçlara yüklenme, taşınma ve teslim sürecinde oluşabilecek hasarlara karşı sigorta kapsamına alınmaktadır. Sigorta kapsamına alınan eşyalarınızın tamamı taşıma sürecinde bir hasar alması durumunda eşyanızın değeri firmamız tarafından tarafınıza şartsız ve koşulsuz olarak ödenmektedir.

Bu sayede taşınma sürecinde eşyalarım zarar görür mü, zarar görürse ne yaparım gibi sorularla meşgul olmazsınız. Firmamız Evinkur Nakliyat müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutmayı ilke edinerek taşınma süreçlerinden müşterilerimizin memnuniyetle çıkmasını amaçlamaktadır. Olası kaza ve taşınma sürecindeki hasar durumlarında eşyalarınız büyük ya da küçük boyutuna göre ayrılmaksızın değeri belirlenerek sigorta kapsamına dahil olduğu için bedelleri ödenir ve sizlerin mahcubiyetinin önüne geçilir.

Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları yüksek maliyetlerden kurtulmak amacıyla taşınma işlemlerinde asansör kullanmak yerine elle taşımayı seçerler. Ancak el ile taşıma yönteminde eşyaların hasar alma oranı kat ve kat yükselmektedir. Evinkur nakliyat firmamız bütün taşınma süreçlerinde son teknoloji asansörleri kullanmaktadır. Eşyalardan mobilyalar, beyaz eşyalar, kırılabilir eşyalar ve büyük boyutlu eşyaların tamamı ekiplerimizce asansörümüze yüklenerek araçlara taşınmaktadır. Asansör ile eşya taşıma sürecinde eşyaların hasar alma oranları oldukça azalmaktadır. Asansör ile taşıma süreci el ile taşıma sürecine göre daha hızlı bir taşıma yöntemidir ve daha güvenli bir yöntemidir. Firmamız taşınma süreçlerinizde hiçbir masraftan kaçınmadan asansörlerini kullanarak daha güvenli bir taşıma sürecine imza atmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları pek çok farklı türe göre belirleniyor olsa da genellikle mesafelere ve taşınacak eşyaların durumuna göre belirlenmektedir. Nakliye firmalarının tamamı kendi fiyat politikasına göre sizlere fiyat vermektedir. Bu sebeple nakliye ücreti araştırması yaptığınızda fiyatların birbirine oldukça uzak olduğunu ve aralarındaki makasın fazlasıyla açık olduğunu göreceksiniz. Fiyatların belirlenmesi çok farklı faktörlere bağlı olarak değişiyor olsa da alanında uzman olan firmamız sizlere oldukça uygun fiyat aralığı sunmaktadır.

Fiyatının uygun olduğunu düşündüğünüz diğer firmalar nakliye süreci sonrasında sizlere ekstra ücretler çıkararak sizlerden daha fazla ücret talep edebilir. Ancak firmamızda böyle bir durumla karşılaşmazsınız. İşinin ehli olan firmamız fiyat konusunda da sizleri zor duruma sokmayacaktır. Nakliye işlerinizde sabit fiyat uygulayarak başta anlaşmış olduğunuz meblayı ödersiniz ve daha sonra sizlerden eksta hiçbir ücret talep edilmez. Bu sayede nakliye sürecinizin sonunda bir sürprizle karşılaşmazsınız. Sadece anlaşmış olduğumuz ücreti ödersiniz.

Sizler de şehirler arası nakliyat işlemlerinizde alanında Evinkur  firmamızı tercih ederek en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata uzman ekiplerimizden alabilirsiniz. Nakliye işlemleriniz büyük bir titizlikle, zamanında ve eşyalarınız zarar görmeden firmamız tarafından işinin ehli ekipleri ile tamamlanmaktadır.

 

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İletişim Formu

    Whatsapp
    İsmail Ayırkan
    İsmail Ayırkan
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?