Kartal Soğanlık Evden Eve Nakliyat Firması olarak Kartal’ın ve İstanbul’un tüm ilçelerinde nakliye, taşımacılık hizmetimizi cazip, sigortalı şekilde vermekteyiz. Soğanlıktan Şehir içi ve şehirler arası nakliye, Evden Eve Taşımacılık,Eşya Depolama, İş yeri Taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. 0532 356 41 37

Soğanlık Evden Eve Nakliye
Soğanlık Parça Eşya Taşıma
Soğanlık Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Soğanlık Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Soğanlık Evden Eve Nakliye

Kartal Soğanlık Evden eve nakliyat işlemi taşınan insanlar oldukça önemli bir işlemdir. Taşınan kişiler taşınma sürecinin genellikle zorluklarından ve uzun sürmesinden şikayet ederler. Nakliye firmaları insanların taşınma süreçlerinde insanlara yardımcı olabilmek ve insanların taşınma sürecindeki yüklerini azaltmak amacıyla ortaya çıkmıştır. İnsanlar bu sektör sayesinde taşınma süreçlerinin planlaması da dahil olmak üzere sürecin hiçbir aşamasına dahil olmadan ev değiştirebilir hale gelmiştir. Zira nakliyat firmaları eşyaların demontajı, paketlenmesi, taşınması ve yüklenmesi ile yeni eve taşınması süreçlerinin tamamını profesyonel bir şekilde eşya sahiplerine hiçbir yük bırakmadan tamamlamaktadırlar.

Firmamız sektördeki gelişime de bağlı olarak sürekli olarak kendini ve personellerini geliştirmeye devam etmektedir. Ekip arkadaşlarımızın tamamı nakliye alanında uzman işinin ehli güler yüzlü arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız nakliye süreci başlamadan önce sizlere tecrübesini ve referanslarını aktararak sizlerin en iyi hizmeti alacağına emin olmasını istemektedir. Firmamız çalışanları belirli bir program dahilinde çalışarak taşınma sürecinizi eşyalarınız zarar görmeden mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için çalışmaktadır.

Asansörlü ve Sigortalı Nakliyat

Firmamız Soğanlık evden eve nakliyat nakliye işlerinin tamamında asansör kullanmaktadır. Asansör kullanmamızın en büyük nedeni güvenli ve hızlı olmasıdır. Zira el ile taşıma yöntemi oldukça uzun sürmektedir. Ayrıca el ile taşıma yönteminde çok katlı ve dar merdivene sahip binalarda taşıma işlemi oldukça zorlu bir işlemdir. El ile taşıma yönteminin bir diğer olumsuz yanı ise eşyaların bu yüksek katlı ve dar merdiveni bulunan binalarda taşınırken hasar görmeleridir. Asansörlü taşıma yönteminde ise evin balkonuna kurulan asansör sistemi sayesinde eşyalarınız hiçbir hasara maruz kalmadan çok daha hızlı ve çok daha güvenli bir şekilde nakliyenin yapılacağı araçlarımıza yüklenmektedir.

Evinkur Firmamız nakliye sürecinde eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sizlerin mağdur olmaması için sigortalı nakliye yöntemini de kullanmaktadır. Taşınacak eşyalarınızın tamamı paketleme sürecinden sigortalanır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması sürecinde zarar görmeleri durumunda firmamızın sigortası kapsamında zararınızın tamamı firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ödenmektedir.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işleminin ücretleri eşya yoğunluğuna (oda sayısına bağlı olarak) ve taşıma işleminin yapılacağı mesafeye bağlı olarak değişmektedir. Firmamız bütün müşterilerine sabit bir fiyat politikası uygulayarak sizlere o politika üzerinden fiyatlandırma sağlamaktadır. Bu sayede sizlerde en iyi hizmeti en uygun fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bu politikayı uygulamamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin en iyi fiyatı aldıklarından emin olmalarını sağlamaktadır.

Sizlerde evden eve nakliyat işlerinizde firmamızı tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz. Bizleri tercih ederek sektöründen öncüsü firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Nakliye işlerinizde bizleri arayarak fiyat teklifi alabilir ve referanslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaş