Eşya depolama İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Kadıköy, Göztepe, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Avrupa Yakası firmaları şirketleri arasında yer alan Evinkur’dan depolama hizmeti almak için hemen arayın. ☎️0532 356 41 37

eşya depolama

Eşya depolama hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen Evinkur Evden Eve Nakliyat Firmasıdır. Depo ihtiyacı olan müşterilerine özel hizmet vermeye aralıksız devam etmektedir.

Eşya depolama hizmeti ile kesinlikle kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak titizlikle sürdürülmektedir. Çalışmalarımız en son teknoloji sistemleri kullanılarak devam etmektedir. Depolama konusunda almış olduğumuz güven, kesinlikle bizimle çalışmakta olan müşterilerimize yansımaktadır. Elimizden geldiği kadar eşya taşıma konusunda en özenli ve en güvenilir yöntemler kullanılır. Bu tip işleri alan firmaların özensiz davranması gereken hassasiyeti göstermesi sonucunda kişiler genellikle maddi manevi zarar görmektedir. Fakat sonuna kadar işlerini titizlikle ve hassasiyet ile yürüten bir firma her zaman müşterinin yüzünü güldürmeye sağlar. 

Eşya depolama konusunda verilen bütün işlerini titizlikle yerine getiren bir ekibe sahibiz. Asansörlü taşıma sistemi sayesinde eşyalar daha güvenli bir şeklide taşınır. Ayrıca temizlik ve hijyen ön planda olduğu için belirli periyotlar çerçevesinde sürekli depolar ilaçlamakta ve gerekli dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Bunların haricinde eşyaların bulunduğu depoların havalanmasını sağlayacak bir sisteme sahibiz. 7/24 çalışmaya devam eden havalandırma sistemimiz sayesinde odaların kesinlikle nem ve rutubet olması engellenir. Bu nedenle hem yazın hem kışın depolarda bulunan eşyalar kesinlikle rutubet olmaz ve eşyalarda kötü koku oluşmaz.

Ev eşya depolama konusunda çalışan bütün personellerimiz oldukça bilgili ve tecrübe sahibidir. Eşyaların depoda bulunacağı koşullar, eşyaların sağlıklı bir şeklide korunması açısından oldukça önemlidir. Biz Evinkur evden eve nakliyat firması olarak olarak, herhangi bir riske karşı yapılan sigorta ile eşyaların kesinlikle güvence altına alınmasını sağlarız. Ayrıca eşyaların korunması ile ilgili eşyaların paketlenmesi konusunda uğraşılmasına hiç gerek kalmaz. Firma olarak bu konuda tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalara asla zarar vermeden özenli bir şekilde paketleme yapılır. İşinin ehli personellerimiz sayesinde oldukça hassas bir biçimde bütün eşyaların evden alınıp en güvenli şekilde depolara getirilmesi sağlanır.

Eşya Depolama Hizmeti Neden Gereklidir?

Farklı birçok nedenden dolayı kişiler İzmir, Kadıköy, Göztepe, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Avrupa Yakasında ve diğer şehir ve ilçelerde eşya depolama hizmetine gereksinim duyabilir. Fakat bunlar sadece ev eşyası olarak değil iş yerlerinde kullanılan eşyalar içinde depolara ihtiyaç duyulabilir. Depo kiralama nedenleri şu şekilde özetlenebilir;

 • Bazen işyerlerinde ve evlerde eşyalar oldukça fazla yer kaplar ya da eşyalar da bir artış meydana gelir. Ev sahipleri ya da işyeri sahipleri her zaman anında daha büyük ve geniş bir yere geçemeye bilir. Bu yüzden fazla olan eşyalarını ayrı bir yerde depolayıp saklama ihtiyacı duyabilirler.
 • İnsanlar manevi değeri olan ve atmaya kesinlikle kıyamadığı hatta bazı durumlarda antika değeri olan eşyaların da vazgeçirmeye bilirler. Fakat bu eşyalar bulundukları yaşam alanında fazla yer kapladıkları için rahatsız olabilirler.
 • Bazı durumlarda bazı kişiler dönemsel olarak şehir dışına ya da yurtdışında çalışma gereksinimi duyabilir. Bu tip durumlarda fazla ev kirası vermemek için eşyalarını muhafaza edecek bir yer gereksinimi duyabilir.
 • Şehir dışında okuyan öğrenciler tatil dönemlerinde kira vermemek için eşyalarını kısa bir süreliğine saklama ihtiyacı duyabilir.
 • Bazı işyerlerinde arşiv alanı yetmeyebilir bu konuda ekstra bir yer arayışına girilebilir.
 • Evlilik aşamasında olan çiftler düğün tarihine kadar almış oldukları eşyaları saklamak için yer ihtiyacı oluşabilir.
 • Çeşitli fuar ve organizasyon ve bu tarz işlerde iş bittikten sonra kullanılan stant ve malzemeler ofis içine sığmaya bilir. Bunların daha sonraki organizasyonlarda kullanılması için güvenilir rutubet almayan güvenlik sistemine sahip olan bir yerlerde saklanması gerekir.

Eşya Depolama Firması Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bir eşya depolama firması olarak bu konuda müşterilerimizin dikkat etmesi gereken önemli hususlara değinmek isteriz. Bu sektör içinde en güvenilir ve en köklü sayılı firmalardan birisi olan Evinkur evden eve nakliyat hiç kimsenin zarar görmeden hizmetlerden faydalanmasını sağlar. Eşya depolama konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

 • Alınacak depolama hizmeti için kesinlikle bir eşya depolama sözleşmesi yapılması oldukça önemlidir. Bu sözleşme içerisinde alınacak bütün hizmetler ve detaylar yer almalıdır.
 • Depolama konusunda firma ile anlaşmadan önce muhakkak hizmet alınacak alanın görülmesinde fayda vardır. Bu şekilde eşyaların korunması için gerekli şartların yerinde olup olmadığı kontrol edilmiş olur
 • Bir depolama firmasında güvenlik sistemi oldukça çok önemlidir. Çeşitli doğal felaketlere karşı tedbirlerin alınmış olması ve 7/24 güvenlik sistemi olması önemlidir. Ayrıca sigorta işlemi de en önemli konulardan biridir.
 • Depolama alanının kesinlikle sahibine özel olması gerekir. Alanda başka firmalara ait eşyalar kesinlikle bulunmamalıdır. Bu konuda firmamız tüm hassasiyeti ile davranarak bütün eşyaları titizlikle muhafaza etmektedir.

 

Paylaş