Şehir İçi Nakliyat

31.12.2020
1.139
Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Şehir İçi Nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri ile ekonomik seçenekler sunmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. 

 

Şehir içi nakliyat hizmeti ciddiye alınması gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, mevcut evinizdeki eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adrese taşınması gerekmektedir. Eşyaların taşınması sırasında eşyalarda en ufak bir çizik dahi oluşmasına kimsenin tahammülü olmayacağı malumdur. Bu nedenle eşyaların taşınması sırasında tüm tedbirlerin itina ile alınması gerekmektedir.

Taşımacılık sektöründe çok sayıda firma faaliyet gösterdiğinden dolayı doğru firma ile çalışmak önemlidir. Bir nakliye firmasının doğru bir firma olup olmadığını anlamanın yolu ise firmanın sahip olduğu referanslardır. Referansları yeterli düzeyde olan firmalar kaliteli hizmetler sunarak müşterilerini her zaman memnun etmektedir. Referansı olmayan nakliye firmalarının sundukları hizmetin garantisinden bahsetmek pek de mümkün değildir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Nasıl Sunulmalı?

Şehir içi nakliyat ve evden eve nakliye hizmeti sunumunda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Firmalar nakliye hizmeti kapsamında sunacakları taşıma hizmetinin güvenceli bir şekilde olmasını garanti altına almalıdır. Bunun için taşıma öncesinde, taşınacak eşyaların ekspertiz eşliğinde değer tespitinin yapılması gerekmektedir. Değer tespiti yapılan eşyalar sigortalanarak garanti kapsamına alınmalıdır.

Taşıma sırasında eşyalarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar durumunda, sigortalı olan eşyaların değer kayıpları karşılanabilmektedir. Merdiven altı firmalar, nakliye öncesinde taşınacak eşyaların sigortalanmasına yanaşmamaktadır. Çünkü eşyaların sigortalanması, nakliye şirketleri için bir maliyet unsurudur. Eşyaların sigortalanmaması nakliye hizmeti alanlar içinse bir risk faktörüdür. Bu nedenle taşıma öncesinde eşyaları güvence altına alan firmalar tercih edilmelidir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Aşamaları Nelerdir?

Nakliye hizmeti sırasında belirli aşamalar bulunmaktadır. Nakliye hizmeti, standart aşamalar ile sorunsuz bir şekilde tamamlanmalıdır. Hizmete başlamadan önce, hizmet sunulacak kişi ile hizmete başlama tarih ve saati belirlenmelidir. Belirlenen tarih ve saatte nakliye firması, nakliye hizmeti için hizmet adresinde bulunulmalıdır. Hizmete başlamadan önce büyük hacimli eşyaların demonte edilmesi işlemi bulunmaktadır.

Büyük eşyaların zarar görmeden sökülmesine dikkat edilmelidir. Bunun için nakliye hizmeti sırasında demontaj hizmetini sunan çalışanların demontaj hakkında kalifiye olması gerekmektedir. Eşyaların yanlış sökülmesi, bazı parçaların zarar görmesine yol açmaktadır. Bu nedenle mobilyaların sökülmesi için uzman çalışanlar bulundurmayan firmalardan uzak durmak gerekmektedir.

Şehir İçi Nakliye Hizmetinde Ambalajlama Neden Önemlidir?

Şehir içi nakliyat hizmeti sırasında ambalajlama işlemlerinin önemi büyüktür. Ambalajlama, eşyaların zarar görmeden nakliye edilmesini sağlamaktadır. Eşyalarda herhangi bir çizik dahi oluşmaması için doğru bir şekilde paketlenmeleri gerekmektedir. Paketleme sırasında kullanılan paketin koruma düzeyi ve kalınlığı eşyaları koruyacak seviyede olmalıdır.

Evden eve nakliye hizmeti sırasında eşyaların ambalajlı bir şekilde nakliye aracına sevki ve araçtan adrese taşınması güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Taşıma sırasında evin konumu müsaade ettiği müddetçe asansörlü taşımacılık yöntemi kullanılabilir. Asansörlü taşımacılık yöntemi, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlayan bir nakliye yöntemidir. Üst kata eşya taşınması sırasında asansörlü taşımacılığın faydası oldukça yüksektir.

Şehir İçi Nakliye Sırasında Doğru Araç ve Ekipman Seçimi

Nakliye sırasında doğru ekipman kullanımı ve nakliye aracı seçimi de göz önünde bulundurulması gerekenler arasındadır. Ekipmanlar, nakliye edilecek mobilya ve eşyaların sökülmesi ve ambalajlanması sırasında tercih edilenler gereçlerdir. Araçlar ise eşyaların taşınması aşamasında yararlanılan nakliye vasıtalarıdır. Nakliye vasıtaları, taşınacak eşya hacmine uygun olmalıdır. Aksi durumda taşıma sırasında eşyaların hasarlı hale gelmesi muhtemeldir.

Eşya kapasitesinden daha düşük hacimli araçlar, taşıma sırasında eşyaların birbirine temas ederek çizilmesine ya da kırılmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle yeterli araç filosuna ve donanımlı nakliye ekipmanlarına sahip olan firmalar tercih edilmelidir. Evden eve nakliye hizmetleri sırasında nakliye hizmetinin sözleşme ile yasal güvence altına alınması da önemlidir. Müşteri güvenliğini sağlayan hizmet sözleşmesi, beklenmeyen bir zarar durumunda hizmet alan tarafın zararını ortadan kaldırmaktadır. Yapılan yazılı hizmet sözleşmesi ile nakliye hizmetinin sınırları net bir şekilde belirlenmelidir.

Şehir İçi Nakliyat İşlerinde Neden Evinkur Nakliyat?

Yukarıda bahsi geçen bütün hizmet detayları taşınma işinde can damarıdır. Bir hizmetin eksik sunulması bütün halinde yapılacak işlemin diğer noktalarına da zarar verecek nitelikte olmasıdır. Evinkur Nakliyat kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen karosu, araç filosu ve teknoloji ile gelişen bir çalışma sürecine sahiptir. Nakliye sektöründe en doğru adımları atacak başarılı bir firma olmamızı en çok da bu özelliğimize borçluyuz. Her müşterimize hizmet detaylarımız hakkında bilgi verirken geçmiş deneyimlerimizi güçlü bir referans kitle olarak sunmaktayız. Müşteri memnuniyetinin %100 e vardığı çalışmalarımıza her gün bir yenisini eklemekteyiz. Sadece evden eve nakliyat değil, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı ve eşya depolama konusunda da başarılı şekilde hizmet sunmaktayız.

Nakliye personelimiz işini hakkı ile yapan konusunda işin ehli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bunun yanında müşterilerimize güven veren, güler yüzlü ve işini benimseyen takım arkadaşlarına sahibiz. Çalışanlarımızın tamamı Evinkur firmasını kendi evi gibi benimseyen ve işini hakkı ile yapan kişilerdir.

Şehir içi nakliyat çalışmalarımızın tamamında paketleme konusunda özenle ambalaj seçimi yapmaktayız. Ambalaj konusunda oldukça titiz ve düzenli bir çalışma yürütmekteyiz. Her eşyayı kendi yapısına uygun ambalaj malzemesi ile kaplayarak nakliye aracına almaktayız.

Eşyalarınız için montaj hizmetini marangoz ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın sökülüp takılmasını ve ekstra marangoz aramanıza son vermekteyiz. Birden fazla yerle çalışmanızı sonlandırıyor kendi bünyemizde ekiplerimizle evin bütün standartları için kaliteli hizmet sunuyoruz. Özellikle paketlenen eşyaların paketlenmesi konusunda asansörlü nakliyat hizmetimiz ile asla bina sakinlerine rahatsızlık vermeden hızlı şekilde taşınmayı gerçekleştiriyoruz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde komple bir evin eşyasını maksimum kısa sürede evden çıkartarak taşınma süresini en aza indiriyoruz. Tabi bu sayede eşyaların asla zarar görmeden bu hızla taşınmasını sağladığımız için de müşterilerimizden oldukça olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İletişim Formu

    Whatsapp
    İsmail Ayırkan
    İsmail Ayırkan
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?