Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

29.03.2021
1.068
Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat ile Kartalda Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye, Evden Eve Taşımacılık,Eşya Depolama, İşyeri Taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur.

Rahmanlar evden eve nakliyat sektörü Kartal’a bağlı semtin geçirdiği hızlı değişime uyum sağlayarak kendisini hızlı bir rekabetin içinde bulmuştur.

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un yeni sayılabilecek semtlerinden biri olan Rahmanlar, Marmara Denizine yakınlığı ile özellikle denize yakın veya deniz manzarası ile yaşamak isteyen birçok insanın tercihi olmaktadır. Yeni sitelerin de inşa edilmesiyle büyük bir hızla yükselen bu rağbet Rahmanlar evden eve nakliyat sektöründe de büyük bir hareketlilik yaratmıştır.

 

Evden Eve Nakliyat Dikkat Gerektiren, Önemli Bir İştir

Evden eve nakliyat, diğer nakliye türlerine benzemeyen, sadece eşyaların evden araca, araçtan eve taşınması süreci değildir. Eşyaların araç içinde devrilip kendilerine ve diğer eşyalara zarar vermemesi için düzgün yüklenmesi, iyi sabitlenmesi gerekmektedir. Eşyaların ev içerisinde önce toplanması, zarar görebilecek eşyaların taşınmadan ambalaj naylonu ve streç film ile sıkıca sarılması büyük ehemmiyet taşımaktadır. Bunun yapılmadığı durumlarda, eşyalar taşınırken yaşanabilecek çarpma ve sürtünmeler sebebiyle tamiri mümkün olmayan hasarlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi olumsuzlukların engellenmesi için paketleme ve taşıma yapan ekibin işlerinde tecrübeli, özverili ve dikkatli kişilerden oluşması çok önemlidir.

Taşıma İşi, Sadece Taşıma İşi Değildir

Ayrıca, aracı kullanan kişinin yoldaki tümsek ve çukurlara dikkat etmesi de özellikle cam eşyaların kırılmasının engellenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Rahmanlar evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Evinkur Nakliyat, aşağıdaki hizmet anlayışıyla rakiplerinden ayrılmaktadır;

  • Birçok şirketin aksine gündelik personeller yerine, sürekli aynı tecrübeli ve özverili paketleme/taşıma personeliyle çalışıyorlar. Alanında tecrübeli çalışanlar eşyaların daha sağlıklı ve hızlı taşınmasını sağlıyorlar,
  • İstanbul’dan ayrılacaklar için şehirlerarası evden eve nakliyat gerçekleştiriyorlar,
  • Depolama imkânı sunuyorlar. Bu sayede, yeni ev bulmadan mevcut evinizi boşaltmanız gerekirse, eşyalarınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz,
  • Eşyalarınız taşınmadan önce sözleşme imzalanıyor ve bu sözleşme ile eşyalarınız sigortalanıyor.

Evinkur Nakliyat üst katlarda bulunan dairelerin boşaltılması ve eşyaların bu katlara taşınması için özel asansör sistemleri kullanarak hem daha hızlı hem daha güvenli hizmet veriyor hem de insan kaynaklı eşyalarda oluşabilecek hasarların önüne geçiyor. Ve tüm bunları her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyor.

 

https://tr.pinterest.com/nakliyedepolama/

https://twitter.com/nakliyedepolama

https://www.instagram.com/evdenevedepolama/

https://www.facebook.com/evdenevenakliyatesyadepolama

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İsmail Ayırkan
İsmail Ayırkan
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?