Yakacık Evden Eve Nakliyat, Nakliye Firması olarak Kartal’ın tüm semtlerinde taşımacılık hizmetimizi cazip, sigortalı şekilde vermekteyiz. 0532 356 41 37

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Kartal ilçesine bağlı Yakacık semti Aydos ormanına yakınlığı ile taşınmak isteyenler tarafından çok fazla tercih edilen ve buna bağlı olarak Yakacık evden eve nakliyat sektöründe fazlaca hareketliliğe neden olan bir semttir. Yakacık evden eve nakliyat firmamız alanında uzman ekipleri ile sizlere en iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

Evden eve nakliyat işlemleri oldukça fazla dikkat gerektiren ve işi bilen kişilerce yapılması gereken işlemlerdir. Nakliye sürecinin nakliye işini bilmeyen kişilerce yapılması eşyalarınızın zarar görmesine, taşınma sürecinin uzamasına ve ekstra ücretlere sebep olabilir. Nakliye sektöründe öncü olan firmamız ev eşyası taşıma işlerinizde alanında uzman ekiplerle çalışarak nakliye sürecini şansa bırakmamaktadır. Evden eve eşya taşıma işleri şansa bırakılacak işler değildir. Sizlerde nakliye işlerinizde firmamızı tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz.

İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde nakliye işlemlerinde hijyen oldukça fazla önem arz etmektedir. Firmamız nakliye sürecinde pandemi kurallarına uygun olarak her taşıma işlemi için ayrı paketleme eşyası kullanarak sağlık faktörünü ön planda tutmaktadır. Ekiplerimiz pandemi kurallarına uygun olarak maske ve hijyen faktörlerine dikkat eder ve sizlerin sağlığını ön planda tutar.

Yakacık Evden Eve Nakliye Tecrübe ve Güven Gerektirir!

Nakliye işlerinizde firmamızı tercih etmeniz durumunda eşyalarınızın taşınma sürecinde zarar görmesini engellemek amacıyla gereken tüm önlemleri almaktadır. Taşınma süreci yetkili arkadaşlarımız tarafından belirli bir plan dahilinde takip edilerek olası sıkıntıların önüne geçilmektedir. Paketleme ve eşya ambalajlama hizmetlerimiz sayesinde sizleri eşya toparlama zahmetinden kurtarıyoruz. Eşyalarınızın tamamını boyutlarına ve çeşitlerine göre uygun olan paketleme yöntemi ile paketliyoruz. Bu sayede eşyalarınız taşınma sürecinde hiçbir zarar görmeden nakliyeleri gerçekleştirilmektedir. İşinin ehli ekiplerimiz taşınma sürecinin tamamında eşya paketleme ve taşıma süreçlerini büyük bir dikkatle tamamlamaktadır.

Sigortalı ve Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlerinde eşyaların zarar görmesi eşya sahipleri için en olumsuz durumlardan bir tanesidir. Firmamız bu durumu göz önünde bulundurarak taşınma sürecinde oldukça dikkatli bir taşınma süreci sürdürmektedir. Firmamız taşınma sürecinde oluşabilecek kazalara ve bu kazalara bağlı olarak eşyalarınızın zarar görmesi durumlarına karşılık eşyalarınızın tamamını sigorta kapsamına almaktadır. Bu sigortalama yöntemi ile eşyalarınız paketlemeden başlayarak teslim edilmesine kadar gelişen süreçte hasar görmeleri durumunda zarar gören eşyanın bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerinin uzun sürmesi eşya sahipleri tarafından en son istenen durumdur. Bu sebeple firmamız evden eve eşya taşıma süreçlerinde son teknoloji asansörleri kullanarak sizlere daha kısa bir taşınma süreci sunmaktadır. Eşyalarınız paketleme sürecinden sonra evinizin balkonuna kurulan raylı asansör sayesinde çok daha hızlı ve zarar görmeden nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Sizlerde bu sayede zamandan tasarruf ederek taşınma sürecinizi minimuma indirebilirsiniz.

Yakacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları firmalara, mesafeye ve eşya yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Evinkur Firmamız sabit yani kişiye göre değişmeyen fiyat politikası ile bütün müşterilerine aynı fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Fiyatlarımızı her müşterimiz için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak belirlemekteyiz. Sizlerde Yakacık evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almış olursunuz. Nakliye işlemlerinizde seçim yapmadan önce firmamızdan teklif almayı ve referanslarımızı incelemeyi unutmayın.

Sizlerde evden eve nakliye işlerinizde en iyi hizmeti en uygun fiyata uzman ekiplerden almak istiyorsanız tercihinizi firmamızdan yana kullanın. Sektörünün öncüsü olan firmamız sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlarla uzman ekipleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Paylaş